Přeskočit navigaci
 

Zkušenosti uživatelů


 Hledat  

Nalezeno 149 záznamů z celkového počtu 149, zobrazeny 1. - 10.

[ 1 ]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

23.6.2016 (Jiřina)
Ahoj Klaudie, mám také léčbu na na 24 týdnů, zítra si budu aplikovat 18 injekci, měla jsem trojkombinaci-Olysio, Copegus,Pegasys.
Ty stavy s nechutenstvím jsou někdy lepší, připadá mi, že už mám spálenou dutinu ústní, takže vše pálí a má stejnou chuť.Jím po malých dávkách.Čím déle léčba trvá, tím je větší únava,alespoň u mne.Ale zvládneš to. Většina léčených říká,že důležitá je podpora okolí a můžu potvrdit,jsou výkyvy nálad, brek,zlost. Také existuje diskuzní centrum hepatitida C,ze kterého jsem v začátcích také moc čerpala a byla za něj vděčná.Jinak se klidně ozvi.

 
23.6.2016 (Klaudie)
A léčbu mam na pul roku...,
 
23.6.2016 (Klaudie)
Nechutenstvi k jídlu take mam, pořad mě boli žaludek. A když už něco snim, tak jen par soust, hned mi je zle. Spíš hodně piju....
 
23.6.2016 (Klaudie)
Ahoj Jiřino. jsem rada za tvou odpověď, a zároveň ti za ni děkuji. Dnes jsem byla na třetí injekci, beru rybavirin a Peglntron. Někdy mam výkyvy nálad. Nepřipouštim si a nemyslím na léčbu! Po psychické strance jsem hodně silna.... Jen se mi udělal flek na rameni z injekci, ale sestřička řekla že je to zcela normální. Svědi mě to dost. A vyrážky v obličeji se mi take dělají.
 
23.6.2016 (Klaudie)
Ahoj Jiřino.
 
23.6.2016
Ahoj Jiřino.
 
21.6.2016 (Jiřina)
Klaudie, vím, že nejhorší je obava z toho, že pořád čekáme na reakci léčby,nic moc se nikde nedozvíš. Uvidíš, že to bude dobré. Pravda je, že čím déle jsem v léčbě, tím je fyzická a psychická únava větší. Ale dáš to. Hlavně jestli bereš Olysio, dej opravdu pozor na slunce. S tím mám zkušenosti, a to jsem jen přešla z práce. Je to jako když tě bodají všude jehly, otoky, hrozná bolest.Ale na to přijdeš sama. Pak také nechutenství, že chuť by možná byla, ale pak se na to jídlo nemůžeš ani podívat. Vydrž, hlavně když to pomůže.Daleko horší jsou některé reakce lidí a i lékařů,kteří s tím nemají zkušenosti a při vyslovení HCV jsme hned HIV. Jen si přej, ať máš kolem sebe rozumné lidi.Není nejhorší fyzická bolest, ale psychika udělá své a pochopí jen ten, kdo si tím projde.
 
11.6.2016
Prosim odpovězte někdo
 
9.6.2016 (Klaudie)
Tak mam za sebou dnes prvni injekci. Zatim mam horečky, a zimnici. Uvidíme co bude dal. Kdo se léčí, přeji brzké uzdravení. Zdraví mame jen jedno
 
7.6.2016 (Klaudie)
Dobry den chci se zeptat, vy co se léčite, jaka je prvni injekce? Mam se bát? Mam to na 24 týdnu. Dnes jsem ji měla podstoupit, ale sestra začala rvát, a byt nepříjemná, zvedla jsem se, a odešla z čekárny. Ted nevim co mam delat, zda léčbu podstoupit a nebo stim žít.
  

Hledáte pomoc? Vyhledejte si na mapce nejbližší centrum léčby hepatitidy C.

 
 
 
 
 
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Cestovní nemoci:  Turistický průvodce aneb Co zabalit na cestu do Asie