Přeskočit navigaci
 

Vyhledávání


 Hledat  

Nalezeno 2316 záznamů z celkového počtu 2316, zobrazeny 1. - 5.

[ 1 ]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

Dotaz:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li je možné se nakazit hepatitidou c omylem píchnutím o jehlu se stříkačkou, která byla cca 14 dnů v místnosti, kde bylo asi 23C? je vir ve strikacce jeste zivy? moc děkuji za odpověd.
Dotaz čeká na odpověď
Dotaz:
Vážená paní doktorko, Prosím o Váš názor, zda může být výskyt petechií (ruce, nohy, břicho - jednotkové množství) příznakem virové hepatitidy B/C či jiného infekčního onemocnění? Praktický lékař hepatitidu vyloučil na základě krevního obrazu, jaterních testů a sonografického vyšetření. Petechiím nevěnuje pozornost. Předem děkuji.
Dotaz čeká na odpověď
Dotaz:
Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o přeložení lékařské zprávy z ultrazvuku štítné žlázy? Zpráva zní takto: Velikosti štítné žlázy normální, objem PL je 3 cm3, LL 2,8 cm3. Parenchym je homogenní, normechogenní, ložiska neprokázána, ohraničení dobré. Uzliny přiměřené velikosti i tvaru. Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Dotaz čeká na odpověď
Dotaz:
Dobrý den, je pravděpodobné se virem hepatitdy C nakazit tak, že se člověk po určitou dobu dotýká svou čerstvou trošku krvácející rankou zaschlé (neznámo jak dlouho zaschlé) krve (např. v MHD na tyči k držení)? Velice děkuji za odpověď.
To je velmi nepravděpodobné.
Dotaz:
Dobrý den, před š dny jsem upadla na pravou stranu těla, poranilo sem si oko o roh skl.stolku hranou, oko zčernalo a na pravém boku se mě objevil dost velký hematon. Začala mě žloutnout kůže. Prosím o radu Děkuji Nováková
Pokud jde pouze o zežloutnutí v místě hematomu, je to přirozené zbarvení při jeho vstřebávání. Pokud jde o žluté zbarvení na celém těle, je třeba navštívit praktického lékaře, ať může stav objektivně posoudit a zvážit další postup.

infolinka 800 333 365

Volejte zdarma a konzultujte svůj problém s lékařem každý všední den od 10:00 do 17:00 hodin.

 

Hledáte pomoc? Vyhledejte si na mapce nejbližší centrum léčby hepatitidy C.

Poradna lékaře

 
Dotaz na žloutenku? Ptejte se našeho odborníka.

 
 
 
MSD
 
 
 
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Osteoporóza a jak jí předcházet